تبلیغات
Hot PC Games
Hot PC Gamesاین وب برای همیشه به این آدرس منتقل شد :
http://madworld.blogfa.com
مدت زیادی است كه در اینترنت از این بازی اخبار زیادی به گوش می رسد . این بازی جنجالی كه یك جی تی ای كلون تمام عیار است از سال 2005 تا كنون در دست ساخت بوده و بار ها اعلام شد كه بازی عرضه می شود ولی تاكنون این بازی را در بازار ندیدیم ! اگر دیوانه ی GTA هستید ، اگر Saints Row 2 شما را قانع نكرد ، اگر نمی توانید از نابود كردن لیبرتی سیتی دست بكشید و هزاران اگر دیگر ، دعا بخوانید و در انتظار این بازی باشید !

از یك جی تی ای چه می خواهید ؟ شهری بزرگ و كامل ؟ باند های خلافكار ؟ ماشین های متنوع و اسپرت ؟ دست فرمان خوب ماشین ها و خوشدستی اسلحه های خفن ؟ همه ی اینها در APB وجود دارند ! در ابتدای بازی شما می توانید بین دو گروه پلیس و باند های خلاف شهر یكی را انتخاب كنید . جالب اینجاست كه این انتخاب بر روی داستان بازی و حتی گیم پلی آن تاثیر می گذارد . همانند Saints Row 2 شما میتوانید یك تیم تشكیل دهید و به مبارزه بپردازید . هرچند برای شخص بنده مبارزه در جناح خلافكاران بسیار جذاب تر است . شما می توانید در همان ابتدای بازی با استفاده از ابزار ساخت شخصیت ، شخصیت دلخواهتان را با ریزترین جزییات ممكن بسازید . حتی پیشرفته تر از چیزی كه در سیمز 3 دیدیم !

همانند Saints Row 2 شما در بازی چیزی به نام " اعتبار " كسب می كنید كه برای تنظیم تراز گروهتان به درد می خورد . مثل تمام بازی های Sand Box پول در بازی حرف اول و آخر را می زند . با پول می توان اسلحه های جدید ، خودرو و انواع و اقسام وسایل را خرید كه خوشبختانه بازی در این زمینه هیچ چیزی كم و كسر ندارد . یكی از مهم ترین خصایص یك بازی در این سبك طراحی شهر است . سان پارو شهری است كه بازی در آن اتفاق می افتد و با كمك گرافیك خوب بازی شهری زیبا و بزرگ به نظر می رسد .

طراحی خوب كوچه پس كوچه ها و همچنین طراحی قابل توجه خودرو ها و آسفالت خیابان ها راضی كننده هستند ، هرچند ساختمان ها كمی تكراری به نظر می رسند . صداگذاری بازی همانند اكثر بازی های Sand Box خوب است و شما با یك آرشیو كامل از آهنگ ها در سبك های مختلف روبرو هستید . همانند شاهكاری چون جی تی ای 4 شما می توانید از آهنگ های موجود بر روی هاردتان در خود بازی هم استفاده كنید كه امكان خوبی است . دیالوگ های ضبط شده تاكنون از كیفیت متوسطی برخوردارند ولی در بین این دیالوگ های خوب بعضا دیالوگ های با كیفیت و عمیقی هم به گوش می خورد . اما مهم ترین بخش بازی كه سازندگان مانور بسیار زیادی روی آن می دهند ، بخش آنلاین بازی است . انصافا هیچ بازی ای در این سبك به اندازه ی این بازی به بخش آنلاین نپرداخته است . اگر بخواهیم به این بازی یك لقب بدهیم ، بهترین لقب " جی تی ای آنلاین " است !

مد ها و حالت های بسیار زیادی در بخش آنلاین در نظر گرفته شده و این مد ها شامل هرچه را كه فكرش را بكنید می شوند . انصافا چند نفره بازی كردن با دوستان در دل یك شهر مدرن و درگیر شدن با پلیس ها و یا خلافكاران خیلی می چسبد ! كلام آخر اینجانب این است كه به احتمال زیاد این بازی یك اثر خوب خواهد بود و اگر از این سبك بازی خوشتان می آید به مقدار زیاد كف به شكمتان بزنید و منتظر این بازی باشید .نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 اسفند 1388 توسط پرهام فروزان | نظرات ()